Винних у загибелі 2 людей в автобусі у Лезневе ще не знайшли

Прокуратура та Державтоінспекція перевіряє перевізника, автобус якого злетів з дороги. Вже провели автотехнічну експертизу. У перевізника можуть забрати ліцензію.

Винних у загибелі 2 людей в автобусі у Лезневе ще не знайшлиПрокуратура та Державтоінспекція перевіряє перевізника, автобус якого злетів з дороги. Вже провели автотехнічну експертизу. У перевізника можуть забрати ліцензію.
Винних у загибелі 2 людей в автобусі у Лезневе ще не знайшли

Нагадаємо, 11 червня у мікрорайоні Лезневе автобус № 9, з\’їхав з дороги у воду. В результаті чого, загинула одна людина й 35 інших пасажирів отримали травми. А через тиждень помер ще один пасажир цього автобусу. Транспорт належить малому приватному підприємству «Купава», яке очолює Петро Стецюк.
-По факту ДТП була здійснена комплексна перевірка даного перевізника, виявлено ряд суттєвих недоліків,- каже старший інспектор з особливих доручень відділу автотехнічної інспекції Державтоінспекції у Хмельницькій області Віктор Ціліцінський. – Проводиться перевірка, як прокуратурою так і Державтоінспекцією.
Недоліків на підприємстві виявили чимало: зберігання транспортних засобів, підготовка до виїзду на маршрут, а також сам виїзд. Акт перевірки складений на 12 аркушах.

Залишити відповідь