Винуватець резонансної ДТП у Хмельницькому отримав шість років ув'язнення
Водія маршрутки – учасниці смертельної дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої загинуло двоє та травмовано більше 20 пасажирів, Хмельницький міськрайонний суд відправив за грати, повідомляє Народна газета Є.Винуватець резонансної ДТП у Хмельницькому отримав шість років ув'язнення
Водія маршрутки – учасниці смертельної дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої загинуло двоє та травмовано більше 20 пасажирів, Хмельницький міськрайонний суд відправив за грати, повідомляє Народна газета Є.
\”Водій Снігур не розкаявся, заподіяні збитки ні одному із потерпілих не відшкодував взагалі, незважаючи на те, що вчинене ним необережне діяння, загинуло двоє людей, одна — отримали тяжкі тілесні ушкодження, а 20 потерпілих — тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості. За таких обставин у справі суд приходить до висновку, що виправлення обвинуваченого можливе лише в умовах ізоляції від суспільства і йому слід призначити покарання у вигляді позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами\”, – йдеться у вироку суду.
Івана Снігура визнали винним у порушенні частини третьої статті 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили загибель кількох осіб. З максимальних 10 років ув\’язнення обвинуваченому присудили шість років позбавлення волі. Також протягом трьох років йому заборонено керувати транспортними засобами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього