Вищий суд не віддасть у руки приватника приміщення колишнього кінотеатру “Дружба” вартістю 7 млн. грн

Вищий господарський суд України задовольнив касаційні вимоги прокуратури Хмельницької області в інтересах територіальної громади міста Кам’янця-Подільського

Вищий суд не віддасть у руки приватника приміщення колишнього кінотеатру “Дружба” вартістю 7 млн. грнВищий господарський суд України задовольнив касаційні вимоги прокуратури Хмельницької області в інтересах територіальної громади міста Кам’янця-Подільського та скасував рішення господарського суду Хмельницької області і постанову Рівненського апеляційного господарського суду, якими визнано за ТОВ «Альянс-С» право спільної часткової власності на більш як 40% приміщення колишнього кінотеатру «Дружба».

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Зазначені рішення підлягали скасуванню, оскільки не було доведено та обґрунтовано проведену товариством реконструкцію приміщення на суму близько 100 тисяч гривень, як підставу для визнання за ним права власності на понад 40 відсотків площі будівлі, загальна оціночна вартість якої становить більше 7 мільйонів гривень.

Крім цього, за даними Єдиного державного реєстру, ТОВ «Альянс-С» (Кам’янецьПодільський) знаходиться у стані припинення. Головою комісії призначений Анатолій Поговірко.

Залишити відповідь