Виставка засвідчила, що освіта Кам`янця-Подільського- одна з кращих в області29 листопада 2013 р. у конференц-залі міського управління освіти і науки відбулася презентація навчальними закладами міста матеріалів на XІХ педагогічну виставку «Освіта м. Кам’янця-Подільського на шляхах реформування».Виставка засвідчила, що освіта Кам`янця-Подільського- одна з кращих в області29 листопада 2013 р. у конференц-залі міського управління освіти і науки відбулася презентація навчальними закладами міста матеріалів на XІХ педагогічну виставку «Освіта м. Кам’янця-Подільського на шляхах реформування».
З вітальним словом до директорів навчальних закладів та їх заступників звернулася начальник управління Світлана Старченко, відмітивши, що творчі напрацювання педагогів міста шість років поспіль по кількості та якості посідають перше місце на обласній виставці педагогічних ідей та інновацій «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».
Загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади на високому рівні презентували представлені на виставку 287 навчальних, методичних та мультимедійних посібників, електронних освітніх ресурсів, розробок уроків, проектів, збірок задач та тестових завдань, учнівських робочих зошитів.
З 02 по 20 грудня в бібліотеці науково-методичного центру управління освіти і науки буде розгорнуто виставку педагогічних доробок вчителів, з якими можна ознайомитися щоденно з 9 до 17 години за наступним графіком:
02-06.12.2013 р. – \”Початкова освіта\”, \”Виховна робота\”, \”Бібліотечна справа\”;
09-13.12.2013 р. – \”Природничо-математична освіта\”, \”Розвивально-естетична освіта\”, \”Трудове навчання\”, \”Психологічна служба\”, \”Робота з обдарованими дітьми\”;
16-20.12.2013 р. – \”Управління освітою\”, \”Гуманітарна освіта\”, \”Профільна освіта\”, \”Суспільні дисципліни\”, \”Позашкільна освіта\”, \”Корекційна освіта\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього