Визначено пріорітетні сфери боротьби з корупцією на ХмельниччиніУ прокуратурі Хмельницької області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів краю щодо стану запобігання і протидії корупції, за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Учасники зійшлись на тому, що зусилля правоохоронців необхідно переорієнтувати на викриття корупційних правопорушень серед посадових осіб вищих рангів. А враховуючи те, що кожен шостий економічний злочин, який викривається в Україні, пов’язаний із зазіханнями на кошти державного або місцевих бюджетів, саме на цьому пріоритетному напрямі слід посилити боротьбу з корупцією. І насамперед, як наголосив прокурор області Сергій Соляр, активізувати на місцях роботу спецпідрозділів у бюджетній сфері, кредитно-фінансовій, в системі державних закупівель.Визначено пріорітетні сфери боротьби з корупцією на ХмельниччиніУ прокуратурі Хмельницької області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів краю щодо стану запобігання і протидії корупції, за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Учасники зійшлись на тому, що зусилля правоохоронців необхідно переорієнтувати на викриття корупційних правопорушень серед посадових осіб вищих рангів. А враховуючи те, що кожен шостий економічний злочин, який викривається в Україні, пов’язаний із зазіханнями на кошти державного або місцевих бюджетів, саме на цьому пріоритетному напрямі слід посилити боротьбу з корупцією. І насамперед, як наголосив прокурор області Сергій Соляр, активізувати на місцях роботу спецпідрозділів у бюджетній сфері, кредитно-фінансовій, в системі державних закупівель.
Він зазначив, що в поточному році правоохоронними органами до суду направлено 35 обвинувальних актів про вчинення 56 корупційних кримінальних правопорушень, 68 адмінпротоколів.
Пропозиції щодо покращення протидії корупції висловили начальник УМВСУ в області Сергій Шутяк, начальник УСБУ в області Віктор Крайтор, перший заступник начальника ГУ Міндоходів і зборів в області Володимир Михайлюк, заступник прокурора Західного регіону з нагляду за додержанням законодавства у воєнній сфері Владислав Матящук.
Участь у заході взяли заступник голови апеляційного суду Віктор Шершун, заступники голови облдержадміністрації Лілія Бернадська та голови обласної ради Василь Осадчий.
Відтак, на координаційній нараді розроблено та затверджено низку додаткових скоординованих заходів, спрямованих на протидію і виявлення корупційних проявів, забезпечення принципу невідворотності покарання за такі діяння.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього