Віктор Бондар підтримує свого тезку Балогу
Віктор Бондар підтримує Віктора Балогу у думці, що Україні пора перестати «бавитися» з Росією у перемир’яВіктор Бондар підтримує свого тезку Балогу
Віктор Бондар підтримує Віктора Балогу у думці, що Україні пора перестати «бавитися» з Росією у перемир’я. І що нам потрібно сьогодні рішуче діяти. Зокрема, розірвати дипломатичні стосунки з державою-агресором, припинити з нею будь-які економічні зв’язки та зупинити все транспортне сполучення з Російською Федерацією. Це видно із його сторінки у «Фейсбуці», де він перепостив думки про Мінські домовленості Президента Порошенка Віктора Балоги.

До речі, колишній «регіонал» Віктор Бондар може у новому парламенті зійтися із Віктором Балогою. Адже із Віктором Івановичем його пов’язують давнішні зв’язки. За часів президентства Віктора Ющенка Віктор Бондар був близьким до багатьох «нашоукраїнців», у тому числі й до Балоги. Подейкують, останній «курував» Міністерство транспорту та зв’язку, яке очолював молодий політик Віктор Бондар. Тож нічого дивного, якщо зараз, потрапивши знову до Верховної Ради, Віктор Бондар, залишившись без союзників з Партії регіонів, повернеться у «сферу впливу» Балоги, який потрапив до парламенту за підтримки президентського блоку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього