Влада Хмельниччини візьметься за транспорт для школярів
Хмельницька область має намір закупити 52 шкільних автобуси за рахунок співфінансування державного і місцевих бюджетів.Влада Хмельниччини візьметься за транспорт для школярів
Цьогоріч влада Хмельниччини вирішила серйозно взятися за проблеми подільських школярів. Хмельницька область має намір закупити 52 шкільних автобуси за рахунок співфінансування державного і місцевих бюджетів. У деяких місцевостях цих автобусів взагалі немає, а десь заміни вже потребують шкільні автобуси, що відпрацювали експлуатаційний термін. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля.
Щоб закупити транспорт, необхідно більше 60 млн. грн., оскільки посадовець зазначив, що наприкінці минулого року область одержала 31,2 млн. грн. з державного бюджету на придбання шкільних автобусів у 2016 році. Стільки ж коштів мають віднайти районні бюджети.
На думку Олега Фасолі, економним варіантом освоєння співфінансування була би загальна тендерна закупівля 52 одиниць обласним департаментом освіти, що давало б можливість здешевити вартість автобусів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього