Влада Хмельницького боротиметься з зарплатою "в конвертах"
Середня заробітна плата в Хмельницькому на 17,1% менша за загальноукраїнський рівень.Влада Хмельницького боротиметься з зарплатою "в конвертах"
Вчора, 12 квітня, відбулося перше у цьому році спільне засідання комісії з питань своєчасності сплати податків і зборів та робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення.
“Зараз створені максимально сприятливі умови ведення для бізнесу, – наголосив заступник міського голови Андрій Бондаренко, відкриваючи засідання. – Єдиний соціальний внесок зменшено вдвічі, до 20%. Спрощено дозвільні процедури. Міською владою встановлено мінімальні ставки плати за землю, оренду комунального майна, єдиного податку та податку на нерухомість. Скасовано коефіцієнт збільшення розміру орендної плати на інфляцію\”.
Міська влада сподівається, що підприємці Хмельницького зроблять крок назустріч та сприятимуть скороченню «тіньового» сектору місцевої економіки. Все, що вимагається від представників бізнесу – відмовитися від виплати заробітних плат «у конвертах», легалізувати найманих працівників, не допускати мінімізації їх заробітних плат і погашення заборгованості, повна та своєчасна сплата податків у бюджет міста.
«Проте досі ми не відчули суттєвих зрушень у цьому напрямку. На жаль, середня заробітна плата в Хмельницькому на 17,1% менша за загальноукраїнський рівень. До того ж 15% підприємств міста сплачують заробітну плату нижчу від законодавчо встановленого мінімального рівня,» – зазначив Андрій Бондаренко.
У ході засідання було заслухано представників Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому, управління Пенсійного фонду, управління Держпраці та запрошених керівників підприємств.
«Міська влада буде боротися за кожну копійку в бюджет громади» – підвів підсумки заступник міського голови.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього