Акція триватиме до кінця 2014 року, потім кошти перекажуть Хмельницькому виконавчому комітету

Влада литовського Шяуляя збирає гроші на допомогу біженцям зі Сходу, яких приютив ХмельницькийВлада литовського Шяуляя збирає гроші на допомогу біженцям зі Сходу, яких приютив Хмельницький

Акція триватиме до кінця 2014 року, потім кошти перекажуть Хмельницькому виконавчому комітету.

Мер литовського міста Шяуляй Юстінас Сартаускас закликав шяуляйців допомогти мирним біженцям з зони проведення антитерористичної операції, яких приютив Хмельницький.

«Україна на шляху до вступу у Європейський Союз зіштовхнулася із жорстким супротивом проросійських сил. В України відібрали Крим, а на Сході за підтримки Росії безчинствують сепаратисти. В ЄС та інших країнах зростає обурення щодо російського вторгнення у сусідню незалежну державу. У цей складний для України час її народу потрібна не лише моральна, але й матеріальна підтримка», – йдеться у звернені мера Шяуляя Юстінаса Сартаускаса.

Шяуляйців просять жертвувати гроші, які будуть переведені мерії Хмельницького для придбання житла біженцям або допомоги їм іншим способом. Також кошти спрямують на лікування та реабілітацію в Хмельницькому військових української армії, постраждалих в АТО.

На сайті самоврядування Шяуляя вказаний рахунок адміністрації міста, на якому накопичуються кошти. Допомога збиратиметься до 31 грудня, а потім буде переведена мерії Хмельницького.

Довідка

Шяуляй є містом-побратимом Хмельницького з 2001 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього