Влада України не планує націоналізувати депозити хмельничан
Наразі в українських ЗМІ оприлюднюється інформація, згідно з якою Міністерство фінансів пропонує прийняти законопроект, який дозволить у разі введення воєнного стану або критичної ситуації з виконанням державного бюджету, проводити «тимчасову націоналізацію» вкладів її громадян в банках.Влада України не планує націоналізувати депозити хмельничан
Наразі в українських ЗМІ оприлюднюється інформація, згідно з якою Міністерство фінансів пропонує прийняти законопроект, який дозволить у разі введення воєнного стану або критичної ситуації з виконанням державного бюджету, проводити «тимчасову націоналізацію» вкладів її громадян в банках.

У прес-службі Міністерства фінансів повідомляють, що уряд України не планує проводити «тимчасову націоналізацію» вкладів громадян.

«Прийняття таких радикальних і болючих для громадян кроків в Україні не своєчасно і не планується … Уряд України не потребує, і не має наміру вводити будь-які радикальні заходи по залученню коштів», – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що економічна ситуація в Україні хоч і складна, але керована. Уряд запроваджує структурні перетворення, які допоможуть стабілізувати економіку. Зокрема, розширює податкову базу та продовжує боротьбу з ухиленням від сплати податків, у тому числі через офшори і трансферне ціноутворення. У повідомленні підкреслюється, що уряд робить і робитиме все можливе для забезпечення безпеки своїх громадян, прискорення стабілізації економіки та банківської системи і встановлення миру на території України

На базі цих перетворень, а також діючої програми реформ уряд України завершує переговори з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми підтримки економіки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього