Влада вже вказує хмельничанам, на якій зупинці виходити з маршрутокЗ хмельницьких ринків, які розміщені на Львівському шосе і де працює 4 автостанція, даішники примусово відправляли пасажирські маршрутки на автостанцію “Європа”, що розміщена на виїзді з міста.Влада вже вказує хмельничанам, на якій зупинці виходити з маршрутокЗ хмельницьких ринків, які розміщені на Львівському шосе і де працює 4 автостанція, даішники примусово відправляли пасажирські маршрутки на автостанцію “Європа”, що розміщена на виїзді з міста.
“Звертаємося до вас з проханням зупинити примусове незаконне перенаправлення автобусів та інших транспортних засобів працівниками ДАІ і транспортної інспекції з автостоянок на Львівському шосе на автостанцію “”Європа”. що розміщена на вулиці Геологів у Хмельницькому”, – йдеться у заяві приватних перевізників і Асоціації ринків до міського голови, прокурора області та начальника обласного ДАІ.
Перевізники наголошують, що четверта автостанція 5 класу має можливість для забезпечення висадки і посадки пасажирів.

Обурювалися цій ситуації і приватні підприємців місцевих ринків.

“Гуртові покупці з інших областей скаржаться – навіщо нам їхати до Хмельницького, коли там не дозволяють паркуватися на стоянках. Ми шукатимемо інші оптові ринки. Тут міліція не дає стояти”, – заявила одна працівниця ринку.
Як відомо, наприкінці жовтня цього року у Хмельницькому біля торгового комплексу “Європа” обласні чиновники відкрили нову автостанцію.

“Тривалий процес дав бажаний результат – на болотисто-торф’яній місцевості замість чагарників з’явився сучасний пункт транспортного сполучення”, – наголосили тоді в ОДА.

Натомість віце-президент громадської організації “Союз автоперевізників Хмельницької області” Петро Стецюк переконаний, що поява нової автостанції у Хмельницькому біля торгового комплексу “Європа” (вулиця Геологів) не вигідна нікому, крім самої “Європи”.

Таку думку він висловив у коментарі обласному тижневику “Газета “Поділля”.

“Місце для нової автостанції обрали незручне. Адже з “Європи” незручно виїжджати у будь-якому напрямку. Логічніше було б створити автостанцію на Львівському шосе чи “Катіоні”, – вважає перевізник.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього