27 листопада на запрошення благочинного Волочиського р-ну митр. прот. Миколая Фатича (УАПЦ), Високопреосвященний Владика Антоній, заклав перший камінь та освітив місце під забудову храму на честь «Всіх Святих Землі Української» та на молитовну пам’ять Героїв Небесної Сотні

Владика Антоній, заклав перший камінь під забудову храму  на молитовну пам’ять Героїв Небесної Сотні

Владика Антоній, заклав перший камінь під забудову храму  на молитовну пам’ять Героїв Небесної Сотні


27 листопада на запрошення благочинного Волочиського р-ну митр. прот. Миколая Фатича (УАПЦ), Високопреосвященний Владика Антоній, заклав перший камінь та освітив місце під забудову храму на честь «Всіх Святих Землі Української» та на молитовну пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Особливістю нового храму є те, що він буде стояти на знаменитій річці Збруч, яка довгий час розділяла український народ на «западенців» та «східняків» а зараз є об’єднуючим духовним джерелом єдиної незалежної України та її народу. Може саме тому, само свято закладки нового Православного храму зробилося і святом початку справжнього єднання Українського Православ’я, бо воно об’єднало священиків УПЦ КП, УАПЦ та УПЦ МП.

Храм був закладений в присутності всієї місцевої влади, інтелігенції, підприємців та величезної кількості вірних різних конфесій.

По закінченню митрополит Антоній виголосив півгодинну духовно-патріотичну промову, привітав усіх з цією важливою подією і побажав Божої допомоги та успіхів у будівництві нового храму. Також Владика Антоній подякував митр. прот. Миколаю Фатичу за запрошення очолити богослужіння та виказав впевненість, що скоро справдиться надія та бажання всіх православних українців – в Україні буде єдина Православна Помісна Церква.

Залиште коментар

Також по темі

Архієпископ Мстислав з УАПЦ, що тепер служить у Кам’янці-Подільському, продав монастир

Прихожанам подільских храмів УАПЦ треба уважно дивитися за