Владислав Берковський запрошує славутчан на презентацію чергового збірника документів з історії міста
В міському палаці культури Славути 17 січня о 12:00 відбудеться презентація чергового збірника документів з історії міста серії \”Acta Historica Slavutensis\” під редакцією Владислава Берковського.Владислав Берковський запрошує славутчан на презентацію чергового збірника документів з історії міста
В міському палаці культури Славути 17 січня о 12:00 відбудеться презентація чергового збірника документів з історії міста серії \”Acta Historica Slavutensis\” під редакцією Владислава Берковського.
До збірника \”Життя в окупації. Славута і Славутчина в 1941-1943 рр.\” увійшли документи окупаційної цивільної адміністрації сучасного Славутського району Хмельницької області, які на сьогодення зберігаються в фондах Державного архіву Хмельницької області.
Всього опубліковано 307 документів. Крім того у додатках представлено: список працівників Славутської міської управи, список старост сільських управ Славутського району, список управляючих колгоспів Славутського району станом на 01.01.1942, список управляючих колгоспів Славутського району станом на 01.01.1943 тощо.
Нагадаємо, що в межах видання корпусу джерел з історії міста Славути на Славутського району вже вийшли збірки документів під упорядкуванням В.Г. Берковського про заснування міста, колективізацію та голодомор на Славутчині.

Вхід на презентацію вільний

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього