Власники елітних авто на Хмельниччині заплатять до місцевих бюджетів по 25 тисяч гривень
Згідно із нововведеннями, які набрали чинності з 01 січня 2015 року, тепер власники розкішних автомобілів зобов\’язані сплачувати річний податокВласники елітних авто на Хмельниччині заплатять до місцевих бюджетів по 25 тисяч гривень
Згідно із нововведеннями, які набрали чинності з 01 січня 2015 року, тепер власники розкішних автомобілів з об\’ємом бензинового або дизельного двигуна більше 3 тисяч куб см і не старше 5 років зобов\’язані сплачувати річний податок у розмірі 25 тисяч гривень.

Із впровадженням транспортного податку для власників вартісних автівок фахівці органів ДФС розпочали опрацювання баз даних з тим, щоб до 1 липня 2015 року надіслати фізичних особам податкові повідомлення-рішення із сумою податку до сплати. Отримавши таке податкове повідомлення – рішення, фізична особа за вказаними реквізитами повинна протягом 60 днів перерахувати суму податку в бюджет.

Юридичні особи, у власності яких є елітні авто, про своєчасне нарахування і сплату транспортного податку повинні подбати самі, – наголошують в Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області.

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації авто декларацію із розбивкою річної суми рівними частками щоквартально. Юридичні особи сплачують транспортний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Нагадаємо, що відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII в Україні запроваджено податок на майно, у складі якого передбачено транспортний податок. Ставка податку для легкових авто з об’ємом двигуна понад 3 000 куб.см. та строком використання до п’яти років – 25 тисяч гривень у рік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього