«Гаражне» питання власники споруд тепер вирішуватимуть разом із владою. Для цього створили ініціативну групу, яка працюватиме разом з робочою групою від влади.

Власники гаражів на Гречанах об’єдналися: вимагають обґрунтувати тарифи«Гаражне» питання власники споруд тепер вирішуватимуть разом із владою. Для цього створили ініціативну групу, яка працюватиме разом з робочою групою від влади.
Власники гаражів на Гречанах об’єдналися: вимагають обґрунтувати тарифи

До ініціативної групи увійшло п’ятеро хмельничан. Про це «ВСІМ» повідомив член ініціативної групи Борис Новак.
– Ми не погоджуємося з тими тарифами, які є на сьогодні, – пояснив активіст. – Їх потрібно, у першу чергу, обґрунтувати. Згідно Земельного кодексу кожен громадянин України має право на одну сотку під будівництво індивідуальних гаражів. І ця сотка не обкладається податком. Відповідно, всі ці тарифи, так, як Богачук (Володимир Богачук, начальник комунального підприємства по організації роботи пасажирського транспорту – прим.авт.) і сказав, взяті з потолка. Тому ми вимагаємо також відсторонення комунального підприємства від вирішення наших питань. Далі наше спілкування продовжиться вже в складі робочої групи.
Нагадаємо, у Хмельницькому влада взялася за облік гаражів, встановлених людьми без дозволів. Почали з Гречан, бо там таких споруд найбільше – на гаражах розклеїли повідомлення, де від власників вимагають з\”явитися до комунального підприємства по організації роботи міського комунального транспорту. Потрібно це, аби \”встановити власника гаражу\”. Мешканцям потрібно надати оригінали дозвільних документів для включення їх у загальний реєстр. Якщо ж людина не прийде, підприємство обіцяє демонтувати гараж та перевезти його на штраф-майданчик, при тому не беручи на себе відповідальність за збереження речей, які знаходяться всередині.
Поставити споруду на облік коштує дві з половиною тисячі гривень. Власники з ціною не погодилися – і вийшли спочатку на збори громади, а потім і на сесію Хмельницької міської ради. Годинний протест мав свої наслідки – депутати призупинили рішення, аби розібратися у ситуації. На скільки затягнеться розгляд питання, наразі невідомо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього