Влітку Ані Лорак дасть концерт у ХмельницькомуУ рамках концертного туру \”Кароліна\” на честь 20-річчя творчої діяльності співачка виступить у Хмельницькому 4 червня.Влітку Ані Лорак дасть концерт у ХмельницькомуУ рамках концертного туру \”Кароліна\” на честь 20-річчя творчої діяльності співачка виступить у Хмельницькому 4 червня.
У програмі хмельничани почують улюблені хіти та нові сінгли у оригінальному аранжуванні. Це історія в піснях про дівчинку з провінції, яка більш за все бажала потрапити на сцену – власне, про саму Ані.

– Так, це шлях, історія дівчинки з маленького містечка Кіцмань, що на Буковині, яка мала сміливість мріяти і сили здійснити свою мрію – стати співачкою, – говорить про новий тур народна артистка України Ані Лорак.

Шоу \”Кароліна\” вже здобуло визнання у Києві та Москві. Циркові трюки, З-D та яскравий шоу-балет і польоти Ані Лорак над сценою – усе це, за словами продюсерів шоу, дає змогу порівняти дійство з рівнем Мадонни. Чи будуть у Хмельницькому такі ж декорації, як на прем\”єрі – наразі невідомо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього