У відповідь на затримання “блокадників” ОРДЛО у Хмельницькому на майдані Незалежності вчора пізно ввечері спалили кілька шин та написали “Смерть баригам”.

Це було зафіксовано веб-камерою, знімки якої розмістив у Фейсбуку користувач Борис Новак.

У патрульній поліції Хмельницького повідомили Незалежному громадському порталу, що Майдані горіла одна шина, але наразі не вдалося з’ясувати особу, яка це зробила. Максимальне покарання, яке може світити за ці дії – це дрібне хуліганство.

Як відомо, вчора ввечері у кількох обласних центрах Західної України відбулися виступити активістів, які відреагували на затримання правоохоронними органами 46 “блокадників” окупованих територій. Так, у Рівному теж горіли шини під ОДА; у Луцьку прибічники блокади ОРДЛО захопили приміщення облдержадміністрації; у Чернівцях люди вночі також зайшли в ОДА; у Вінниці протестувальники палили шини під Управлінням СБУ.

На фоні останніх подій в ряді обласних центрів, ніч у Хмельницькому минула порівняно спокійно. Щоправда, згодом у групі “Типовий Хмельницький” у “Фейсбуці” “автомайданівка” Вікторія Середюк повідомила, що активісти сьогодні о 17.00 збираються біля будівлі СБУ.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою