Водія маршрутки «Хмельницький – Кам’янець-Подільський», який відмовив у пільговому перевезенні учаснику АТО, оштрафували на 136 гривень, – повідомляє сайт “Є”. Також 170 гривень штрафу сплатить власник фірми-перевізника «Авто-Експерт», підприємець Олександр Столяр.
«Безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне за собою накладення штрафу відповідно до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – пояснює керівник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба.
За його словами, водій і підприємець визнали свою провину, тому оскаржувати штраф не збираються. А свою поведінку водій пояснив власним знервованим станом, обіцяв більше не повторювати порушення.
Учасник бойових дій Олег Вербіцький, якого не впустили в автобус, тоді повертався додому з військового госпіталю, де лікувався понад два тижні. Він придбав на автостанції пільговий квиток, однак водій все одно відмовився його взяти. Після незаконної відмови у перевезенні, чоловік звернувся зі скаргою в обласне управління Укртрансбезпеки.
Нагадуємо, що управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області розташоване за адресою: м. Хмельницький, вулиця Соборна, 75, телефон 65-27-10. У відомстві просять невідкладно повідомляти про подібні випадки.
Нагадаємо, з початку року до управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області надійшло 24 скарги щодо відмови у пільговому перевезенні учасників бойових дій.

 

Залиште коментар

Також по темі

У кам’янецькій маршрутці пасажирку мало не побили за прохання вимкнути російський шансон

Черговий випадок хамства з боку водія маршрутки та однієї