Водопровідна вода, яка подається кам’янчанам з Дністра, безпечна?
У спекотні місяці літа неодноразово надходять скарги на те, що водопровідна вода, яка подається кам’янчанам з Дністра, набуває неприємного запаху. Людей хвилює, чи безпечною для здоров’я є така вода.Водопровідна вода, яка подається кам’янчанам з Дністра, безпечна?
У спекотні місяці літа неодноразово надходять скарги на те, що водопровідна вода, яка подається кам’янчанам з Дністра, набуває неприємного запаху. Людей хвилює, чи безпечною для здоров’я є така вода.
Ситуацію коментує заступник генерального директора з водопостачання та водовідведення КП «Міськтепловоденергія» Сергій Боднар.
– Останнім часом справді погіршилася якість води, яка подається з Дністра. Споживачі скаржаться на неприємний запах. Причиною цього є таке природне явище як «цвітіння» Дністра. Упродовж майже всього літа спостерігається аномальна спека та посуха, що спричинили до інтенсивного росту водоростей.
Це явище тимчасове і з різною інтенсивністю повторюється щороку. На підприємстві вживають заходи для його подолання. Для очистки води додається більша кількість коагулянту та інших реагентів.
Фахівці запевняють, що ця вода є нешкідливою для здоров’я людей. Її можна споживати всім. Проте з метою усунення неприємного запаху, радять набирати воду у відкриті посудини та відстоювати її певний час, що допоможе позбутися запаху. З відстояної води можна готувати їжу та використовувати для інших господарських потреб, повідомляє прес-служба КП «Міськтепловоденергія».
Це явище тимчасове і невдовзі мине.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього