Волейболістки з Хмельниччини стали чемпіонами України
Чемпіонат відбувся в містечку Лазурне Херсонської області.Волейболістки з Хмельниччини стали чемпіонами України
З 24 по 29 серпня 2016 року в містечку Лазурне Херсонської області відбувся Фінал Чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат та юнаків віком до 16 років.

В фінальному змаганні брали участь 38 команд дівчат, та 16 команд хлопців з усієї України. Хмельниччину представляли чотири команди з міста Деражня. Як завжди, гравці нашої команди продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудове розуміння гри, відміну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом.

Волейболістки з Хмельниччини стали чемпіонами України

Незважаючи на штормовий вітер, психологічні переживання від покладеної на плечі юних спортсменів відповідальності (адже суперниками наших були сильні учасники, які брали участь в чемпіонатах європейського рівня), Ірина Чорна та Ольга Мельник з Деражні заслужено стали чемпіонами України.

«Я безмежно радію заслуженому результату своїх вихованців, – прокоментувала підсумки змагань тренер команди Юзефа Слівінська. – Дівчата не по віку проявили силу волі, бійцівський характер та впевненість в своїх силах. І велика подяка за фінансову допомогу і моральну підтримку народному депутату України Віктору Бондарю, який вкотре взяв на себе витрати команди в участі на чемпіонаті. В наш важкий час – це значна підтримка, яка додає впевненості в майбутньому нашої молоді та спорту взагалі. І я впевнена, що з такою підтримкою команда й надалі даруватиме нам радість нових перемог та успішно виступатиме на європейських та світових спортивних аренах задля піднесення спортивної слави Хмельниччини та всієї України».

Волейболістки з Хмельниччини стали чемпіонами України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього