Волочиськ попрощався з героєм
Хитке перемир’я неоголошеної і надалі продовжує забирати життя українських патріотів. Площа міста Волочиськ сьогодні була сповнена слізьми та співчуттями родичам. Громада міста провела в останню дорогу загиблого героя – Олександра Черніченка.Волочиськ попрощався з героєм
Хитке перемир’я неоголошеної і надалі продовжує забирати життя українських патріотів. Площа міста Волочиськ сьогодні була сповнена слізьми та співчуттями родичам. Громада міста провела в останню дорогу загиблого героя – Олександра Черніченка.

Вже вкотре український народ оплакує вірних синів, героїв своєї батьківщини. Саме такими словами відкликаються колеги по роботі, та просто небайдужі жителі міста Волочиськ про загиблого Олександра Черніченка.

Він з перших загрозливих звісток про наступ на терени нашої держави самостійно пішов на її захист. В минулому Олександр був кадровим військовим, тому не міг терпіти, як чужі чоботи топчуть рідну землю.

Служив герой у 72-й окремій механізованій бригаді у Білій Церкві. Його підрозділ на сході країни дислокувався в Донецькій області поблизу села Гранітне. 29 березня ворожий мінометний обстріл забрав життя Олександра Черніченка. Бойовий товариш каже: отриманні травми були несумісні з життям.
Вдома в загиблого залишилась старенька мати, дружина та діти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього