Волочиськ вшанував пам'ять Тараса Шевченка
У вівторок, 10 березня, на майданчику біля монумента великому українському поету Тарасу Шевченку в місті Волочиську відбулися урочисті заходи з нагоди 201-ї річниці з Дня його народження.Волочиськ вшанував пам'ять Тараса Шевченка
У вівторок, 10 березня, на майданчику біля монумента великому українському поету Тарасу Шевченку в місті Волочиську відбулися урочисті заходи з нагоди 201-ї річниці з Дня його народження.

В заходах прийняли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваль, заступник голови районної ради Сергій Пазюк, міський голова Костянтин Черниченко, депутат обласної ради Віктор Чубар, представники підприємств, установ та організацій району, громадськість.

Все розпочалося церемонією покладання квітів Кобзареві. Далі учасник подій на Майдані часів Революції Гідності Олександр Вінічук виступив зі словами про те, що поет Шевченко, його Кобзар актуальні і нині.

Під звучання гімну Євромайдану «Пливе кача» усі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам\’ять про тих, хто в далекому минулому і під час Революції Гідності ціною власного життя виборювали незалежність України та її народу.

Волочиськ вшанував пам'ять Тараса ШевченкаВолочиськ вшанував пам'ять Тараса Шевченка

Єва Веретюк, учениця зразкового драматичного колективу «Дюймовочка» районного будинку культури, продекламувала «Русалку», а місцевий поет Микола Федчишен прочитав свій вірш про величного українського поета Тараса Шевченка.

Супроводжувався захід співами народного аматорського академічного хору «Мелос», учасники якого під керівництвом заслуженого працівника культури України Цезаря Зюлковського виконали ряд музичних творів на слова Шевченка, зокрема: «Сонце заходить», «Заповіт», «Не щебече соловейко в лузі над водою», «По діброві вітер виє».

Заключним твором стала пісня-молитва за Україну «Боже великий, єдиний».

Волочиськ вшанував пам'ять Тараса ШевченкаВолочиськ вшанував пам'ять Тараса Шевченка

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього