Волочиська районна лікарня не зупиняється у своєму розвиткуРозмежування первинної та вторинної допомоги у Волочиському районі відбулося лише близько року тому. Районний центр надання медико-санітарної допомоги як самостійна юридична особа на теренах Хмельниччини запрацював з 1 січня поточного року. Відтоді центральна районна лікарня цілком змогла сконцентруватися на наданні більш якісної вторинної допомоги.Волочиська районна лікарня не зупиняється у своєму розвиткуРозмежування первинної та вторинної допомоги у Волочиському районі відбулося лише близько року тому. Районний центр надання медико-санітарної допомоги як самостійна юридична особа на теренах Хмельниччини запрацював з 1 січня поточного року. Відтоді центральна районна лікарня цілком змогла сконцентруватися на наданні більш якісної вторинної допомоги.
Так, у 2013 році за кошти районного бюджету у Волочиській ЦРЛ завершили поточний ремонт операційного блоку. На ці роботи витратили 870 тисяч гривень. Ще 146 тисяч з казни району виділено на придбання операційної стелевої лампи та стола.
Головний лікар Волочиської ЦРЛ Віктор Чубар стверджує, що до співпраці активно залучають спонсорів та меценатів. Відтак, шляхом залучення позабюджетних коштів, виконали ремонт у приміщенні старої поліклініки та розмістили там комунальну аптеку. Крім того, за спонсорські кошти оновили парадний вхід до лікарні, поставили нові вхідні двері, частково замінили покрівлю та встановили близько 50 металопластикових вікон.
Нині, завдяки небайдужим добродіям, триває ремонт 4 поверху хірургічного відділення. Це, за словами Віктора Чубара, дасть змогу надавати більш ефективну та якісну допомогу хворим району.
Керівник ЦРЛ наголошує, що за час функціонування лікарні зроблено ремонт у 16 відділеннях. Чекають свого часу терапевтичне відділення, а також гнійної та чистої хірургії.
При лікарні створили відділення невідкладної допомоги, яке має свій штат працівників та забезпечене автотранспортом. Поруч знаходяться реанімація та Центр травми, кабінет УЗД та гастрофіброскопії. Саме це сприяє оперативному наданню невідкладної допомоги.
Керівництво лікарні зараз працює над оптимізацією ліжкового фонду та зменшенням тривалості перебування хворого на ліжку. Якщо років 10 тому в районі знаходилося близько 800 ліжок, нині є 275.
За твердженням головного лікаря лікарня готова до роботи в зимовий період. Уже завершили утеплення дахових приміщень та ізоляцію дахів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього