«Я йду в депутати!». Так учора пізно ввечері написав на своїй сторінці у «Фейсбук» народний депутат Володимир Мельниченко

Володимир Мельниченко оголосив, що йде у депутатиВолодимир Мельниченко оголосив, що йде у депутати

«Я йду в депутати!». Так учора пізно ввечері написав на своїй сторінці у «Фейсбук» народний депутат Володимир Мельниченко.

«Іду заради вас, земляки! Адже я виріс на Кам’янеччині, знаю з дитинства кожен куточок Фортеці, люблю кожен провулочок Старого міста, пам’ятаю кожну стежинку під скелею… Для мене тут все рідне. Рідне – до болю!
Саме тому всі мої зусилля за часи депутатства на всіх рівнях були спрямовані на підтримку простих людей, які живуть і працюють у славному Кам\’янці-Подільському, Кам’янець-Подільському та Новоушицькому районах! Ваші проблеми, дорогі подоляни, стали моїми! Ваші біль і тривога – це мої біль і тривога! Тривога за нашу країну, за наших дітей, за наше майбутнє!
Повірте, бувають і в моєму житті моменти, коли опускаються руки, коли хочеться полишити все та відпочити… Але не маю права!
Ви, дорогі земляки, мене завжди розуміли, надихали і спрямовували на подальшу роботу. Заради миру, добробуту і кращого майбутнього для наших нащадків…
Сьогодні особливий день… Їхав до мами на Підзамче… Зупинився біля Фортеці. На зустріч йшла жіночка. Впізнала мене, зупинилася… «Володю, то що, ідеш в депутати?». Я посміхнувся… А жіночка каже: «Прошу, не залишай нас. Хто ще нас підтримає і допоможе!». А в очах біль, тривога і надія…
Скажу щиро: вона мене вразила. За хвилину в голові пронеслися сотні думок: «Я не маю морального права зупинятися… Зобов’язаний завершити всі ті справи, які ви мені доручили, справи, які ми разом робимо…».
За хвилину зрозумів: «Я щойно прийняв остаточне рішення». Ця жіночка – як мати-берегиня, допомогла мені дати відповіді на багато запитань і прийняти виважене рішення. Я йду на парламентські вибори. Тому що знаю: люди мені довіряють і очікують на те, що ми разом переможемо всі труднощі!
Слава Україні!
P.S. З роками, мабуть, стаю сентиментальним… Може тому, що син ще малий.. Вчора показав йому свої дитячі схованки в Фортеці.. Сіли на валах, довго говорили по-дорослому.. І мій дорослий маленький хлопчик, дивлячись мені у вічі, взяв за руку і запитав: «Тату, правда, все буде добре?». І я впевнено відповів: «Так, синку!».
Вірю, наші діти будуть мудрішими і житимуть краще за нас! У вільній, щасливій, заможній і єдиній Україні! Нехай всіх нас і нашу рідну землю береже Господь Бог!
З повагою, Володимир Мельниченко».

Нагадаємо, що у 2012 році Володимир Мельниченко, який тоді очолював Кам’янець-Подільську міську організацію Партії регіонів, балотувався до Верховної Ради України шляхом самовисування. Він переміг у 193 виборчому окрузі. Потрапивши до парламенту, одразу приєднався до провладної фракції Партії регіонів. Під час Євромайдану, слідом за своєю дружиною Інною Богословською, покинув лави фракції і став позафракційним. Останнім часом Володимира Мельниченка «підозрюють у дружніх стосунках» з радикалом Олегом Ляшко. Навіть ходили чутки, що Мельниченко цього разу балотуватиметься до Верховної Ради України саме від Радикальної партії Ляшка. Утім, наскільки відомо «Подільська. Info», партійний з’їзд радикалів не затвердив Володимира Мельниченка як кандидата в мажоритарному окрузі № 193. Тож, найімовірніше, що Володимир Мельниченко знову піде на вибори як самовисуванець. Утім, виборчий штаб радикалів у Кам’янці-Подільському таки очолила людина Володимира Мельниченка – відомий у Кам’янці громадсько-політичний діяч Олег Гільовський.
Нагадаємо, що ті, хто вирішив балотуватися кандидатом у депутати Верховної Ради на позачергових парламентських виборах, можуть подати документи на реєстрацію у Центральну виборчу комісію лише до 25 вересня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього