Володимир Мельниченко  після свавілля "Беркуту" на Євромайдані готовий вийти з Партії регіонівПро це він заявив на своїй сторінці у мережі ВКонтакті.Володимир Мельниченко  після свавілля "Беркуту" на Євромайдані готовий вийти з Партії регіонівПро це він заявив на своїй сторінці у мережі ВКонтакті.
\”Застосування сили на Майдані Незалежності по відношенню до мирної демонстрації є категорично неприпустимим. Відео, яке побачила сьогодні вся країна, шокує. Якщо в Україні є парламент, він має дати свою оцінку цим подіям і зробити все, аби нічого подібного більше не повторилося.
Молоді, яка стояла на євромайданах по всій країні, потрібно ставити пам\’ятник. Вони висловили свою громадянську позицію, зробили це в мирний спосіб і без партійних стягів. Вони – майбутнє країни, багато в чому від них залежить, якою буде Україна через 10-20 років. Але до них не дослухалися, натомість втоптали в багнюку всі надії на порозуміння і цивілізований діалог, намагаючись розкрутити в суспільстві маховик насилля.
Саме тому в парламенті має відбутися дуже серйозна розмова на цю тему.
Я очікую, що Верховна Рада одностайно засудить застосування сили. Якщо цього не відбудеться, залишаю за собою право на вихід з фракції Партії регіонів, адже мої виборці доручали мені захищати права і свободи, а не покривати насилля по відношенню до мирних демонстрацій\”.-заявляє нардеп з Хмельниччини

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього