Володимир Рибак привітав мешканців Шепетівки з 70-ю річницею визволення міста від фашистівГолова Верховної Ради України Володимир Рибак привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни, жителів міста Шепетівка Хмельницької області з 70-ю річницею визволення міста від фашистських загарбників.
Голова Верховної Ради України Володимир Рибак привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни, жителів міста Шепетівка Хмельницької області з 70-ю річницею визволення міста від фашистських загарбників.

За словами В.Рибака, роки Великої Вітчизняної війни вже відійшли в історію, але вони живуть у людській пам’яті.

\”Вшановуючи визволителів Шепетівки, ми віддаємо належне поколінню воєнної епохи, його відданості Батьківщині, ратному і трудовому подвигу, ще раз нагадуючи про величезний вклад українського народу у Перемогу, у благородну місію відвернення смертельної загрози не тільки нашій країні, а й світовій цивілізації\”, – зазначив спікер ВР.

\”Священним був кожний день цієї війни – і важливих оборонних боїв, і переможного наступу. Ніщо не могло похитнути всенародну любов до рідної землі і готовність захистити її. У братських могилах Шепетівки покояться тисячі солдатів та офіцерів, які своїм життям наблизили довгоочікуваний день визволення міста. Низький їм уклін!\”, – додав він.

Повідомляє прес-служба ВР

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього