Волонтери на Хмельниччині нагадали про недопустимість продажу алкоголю дітям
А ще напередодні пивовари підписали Меморандум про співробітництво у цьому напрямі.Волонтери на Хмельниччині нагадали про недопустимість продажу алкоголю дітям
А ще напередодні пивовари підписали Меморандум про співробітництво у цьому напрямі, повідомляють на сайті фіскальної служби.
У рамках Меморандуму розроблені 18 правил відповідальної поведінки, виконання яких зведе до мінімуму можливість продажу алкоголю неповнолітнім. Ініціативу підтримали незалежне українське інтернет-видання Depo та сайт міста Хмельницького.
«Корпоративні волонтери розклеювали в магазинах стікери з надписами про заборону продажу алкоголю неповнолітнім, розповсюджували тематичні листівки та спілкувалися із робітниками торгових точок і дорослими покупцями, – зазначила громадський активіст Мар’яна Андрусяк.
У рамках спільної соціальної ініціативи компаній вони нагадали продавцям про причини та наслідки продажу алкоголю підліткам. На думку ініціаторів акції, лише спільними зусиллями суспільство може попередити продажі спиртних напоїв підліткам.
Слоганом акції стали слова: «Не будьте байдужими, маленькі дії призводять до великих змін».
Варто зазначити, що цього року ДФС у Хмельницькій області виявлено 23 факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам , які не досягли 18 років. Сума штрафу за продаж підакцизних товарів неповнолітнім становить 156 тисяч гривень, також за це анульовано 21 ліцензію на право здійснення торгівлі цим специфічним товаром.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього