«Волонтери Поділля» відправили на Схід чергову допомогу
У зону АТО повези два автомобіля та гуманітарку. «Волонтери Поділля» відправили на Схід чергову допомогу. Карета швидкої, УАЗ та зібрані продукти повезли у міста Щастя, Піски та Сєверодонецьк.«Волонтери Поділля» відправили на Схід чергову допомогу
У зону АТО повези два автомобіля та гуманітарку. «Волонтери Поділля» відправили на Схід чергову допомогу. Карета швидкої, УАЗ та зібрані продукти повезли у міста Щастя, Піски та Сєверодонецьк.

Дві доби на кордоні – і от карета швидкої медичної допомоги вирушає на схід. Автомобіль 2006 року вартує п’ять з половиною тисяч євро. Це чоловік, який придбав та «пригнав» машину. Проте афішувати себе не захотів. 120 днів на передовій – пані Ліда нещодавно повернулася зі Сходу і знову їде. Каже – там будь-яка техніка на вагу золота.

Благодійний фонд якнайчастіше намагається ремонтувати та відправляти техніку на Схід. Додають дитячі малюнки, продукти та розвозять у військові частини.
Цього разу волонтери везуть й продукти у дитячий будинок міста Сєверодонецьк. Зокрема це крупи, макаронні вироби, овочі та фрукти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього