Волонтери Шепетівщини повернулись з зони АТО
8 жовтня до Шепетівки благополучно повернулись машини, які відвезли на Схід понад 2 тонни вантажу для військових.Волонтери Шепетівщини повернулись з зони АТО
8 жовтня до Шепетівки благополучно повернулись машини, які відвезли на Схід понад 2 тонни вантажу для військових.
Відвідати наших земляків у зоні АТО поїхали голова Шепетівської райдержадміністрації Микола Дорощук, активісти громадської організації \”Хмельниччина. Самооборона і контроль\” – Олег Велігдан, Євгеній Ступак та Михайло Антонюк. Разом з тим, до складу групи долучилась ремонтна бригада, яка відвідала 8 полк хмельницького спецназу та надала їх посильну допомогу.
Цього разу, окрім продуктової групи, бійці отримали такі потрібні в умовах осені речі: одіяла, теплий одяг, форму, а також, бронежилети, біноклі, розгрузки та іншу військову амуніцію.
У триденній поїздці по містам Стахове, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Дебальцеве, Краматорськ та інших хлопці на власні очі побачили, як проходить так зване перемир’я. Проте, у спілкуванні з військовими, приємно вражає бойовий дух наших хлопців – говорить Микола Дорощук. Попри усі негаразди, їм не позичати впевненості у перемозі. У нас справді народилась не тільки держава, а й армія, для якої поняття честі, гідності – визначальні. Армія, яка віддана своїй землі і готова стояти за неї до останнього.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на