Волонтери та рятувальники Хмельниччини інформують дітей про небезпеку вогню
Діти гинуть у вогні – волонтери попереджають багатодітні сім’ї про небезпекуВолонтери та рятувальники Хмельниччини інформують дітей про небезпеку вогню
Діти гинуть у вогні – волонтери попереджають багатодітні сім’ї про небезпеку.
П’ятеро дітей від початку року загинуло у вогні на Хмельниччині. Нещастя зазвичай навідується в неблагополучні сім’ї. Тож волонтери та пожежники вкотре навідалися у домівки з дітьми, щоб попередити про небезпеку.
У Славуті з 26 багатодітних сімей 22 носять статус «неблагополучних». Саме в таких родинах з вини батьків найчастіше стаються нещастя, адже діти часто залишаються без догляду. Днями в районному центрі наковтавшись диму загинула дворічна дитина.
Волонтери та пожежники, завітавши у домівки, попередили про небезпеку від пічного опалення та можливі наслідки від забавок із сірниками.
Студенти-волонтери охоче погоджуються допомагати рятувальникам проводити роз’яснювальну роботу. Для майбутніх соціальних працівників такі рейди допомагають тісніше пізнати тонкощі професії.
Осінньо-зимова пора – найбільш «врожайна» на пожежі, адже у хід ідуть обігрівачі та неякісна китайська ілюмінація.
Рятувальники кажуть, з початку року в області сталося близько 900 пожеж і 50 людей через необережність поплатилися життям.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього