Волонтери відправили іменні посилки нетішинським бійцям у АТО
Електричний генератор, продукти, військова амуніція поїхали у Маріуполь, Слов`янськ, Дзержинськ, Вугледар, Димитров, Костянтинівку, Волноваху, Новоолексіївку.Волонтери відправили іменні посилки нетішинським бійцям у АТО
З ініціативи нетішинських волонтерів було відправлено більше десятка іменних посилок для 15 бійців, які знаходяться у напрямку Зайцево-Вугледар. Електричний генератор, продукти, військова амуніція поїхали у Маріуполь, Слов`янськ, Дзержинськ, Вугледар, Димитров, Костянтинівку, Волноваху, Новоолексіївку.
Щоб покращити настрій та підбадьорити захисників, волонтери організували збір та відправку допомоги на передову. Посилки в різні куточки Луганської та Донецької області відправляють ледве не щодня.
\”За шматочок домашнього тепла хочемо подякувати усім нетішинцям, які не стомлюються допомагати нашим захисникам на фронті. Щира подяка за домашні смаколики, які приготували мешканці села Кривин, приватному підприємцю Преподобному В.С. – за надані продукти. Низький уклін усім небайдужим мешканцям нашого славного міста\”, – пишуть на сторінці Нетішинської самооборони у Фейсбук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього