«Волонтерська кухня» у Хмельницькому
5 грудня у світі знаменується Днем волонтера. У світлі останніх подій у нашій країні ці люди набули особливої ваги«Волонтерська кухня» у Хмельницькому
5 грудня у світі знаменується Днем волонтера. У світлі останніх подій у нашій країні ці люди набули особливої ваги. На війні їх порівнюють з янголами-охоронцями. Насправді вони взяли на свої плечі фактично роль цілого міністерства із забезпечення вояків усім необхідним.

Микола займається волонтерською діяльністю понад 10 років. Здебільшого допомагали інтернатам, лікарням, організовували різноманітні благодійні акції. Стати на шлях творіння добра підштовхнули минулі гріхи, не приховує чоловік.

Реалії сьогодення примушують спрямовувати всі свої сили та енергію на допомогу бійцям АТО. Побачивши в Інтернеті поширений в Україні рух «Волонтерська кухня», створили подібне у Хмельницькому. Селяни і фермери надають продукти харчування. Волонтери, в свою чергу, розфасовують їх, перетворюють на сухі супи та борщі швидкого приготування і передають на Схід.

На жаль, і волонтерство, часом, має «підводні течії». Відомі випадки наклепів і навіть розкрадання.

Для покращення волонтерського руху планують створити спеціальний Call-центр, куди б могли зателефонувати родичі бійців і повідомити де і чого не вистачає. Загалом, вважають, це допоможе скоординувати благодійників. Одні плетуть захисні сітки, інші – шкарпетки. Організовуються для консервування овочів та салатів. Порізно роблять одну велику справу.

Дитячі й жіночі руки, дужі чоловічі плечі і небайдужі серця – це те, що тримає наших воїнів і вселяє віру у перемогу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього