ВОЛЯ обіцяє працевлаштувати 300 хмельничан в свій колл-центр Воля відкрила власний сall-центр в Хмельницькому, який буде обслуговувати звернення абонентів з усієї України. Щоб співробітникам було зручно й продуктивно працювати, тут є й зручне зонування приміщення, і кімнати для тренінгів та відпочинку, сучасне обладнання та приємний інтер’єр. На сьогодні це кращий офіс у Хмельницькому – стверджують у компанії \”Воля\”ВОЛЯ обіцяє працевлаштувати 300 хмельничан в свій колл-центр Воля відкрила власний сall-центр в Хмельницькому, який буде обслуговувати звернення абонентів з усієї України. Щоб співробітникам було зручно й продуктивно працювати, тут є й зручне зонування приміщення, і кімнати для тренінгів та відпочинку, сучасне обладнання та приємний інтер’єр. На сьогодні це кращий офіс у Хмельницькому- стверджують у компанії \”Воля\”
Це – стратегічно важливий проект для компанії, каже генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері. «Ми вибрали Хмельницький, тому що віримо в його великі перспективи. Приємно, що ми отримали підтримку місцевої влади, оскільки в нас є амбітні плани з розвитку послуг та інфраструктури міста», – пояснює керівник.
«Наше місто зацікавлено в створенні нових робочих місць. Завдяки тому, що в Хмельницькому буде працювати сучасний call-центр компанії ВОЛЯ, 300 жителів міста зможуть працевлаштуватися та отримувати гідну заробітну плату. Впевнені, покращиться й якість обслуговування місцевих клієнтів компанії. Є ще один важливий момент. Компанія ВОЛЯ має всі шанси стати прикладом соціально-відповідального бізнесу в нашому місті. Ми зараз плануємо разом працювати над організацією безоплатної WI-FI-мережі в громадських місцях. Сподіваємося на активну співпрацю», – підкреслює мер Хмельницького Олександр Симчишин.
В новий сall-центр ВОЛЯ інвестувала понад 1 млн доларів. Та інвестування проекту триватиме. Найближчим часом компанія впровадить програмне забезпечення від світового лідера індустрії, і воно дозволить суттєво покращити швидкість обробки абонентських звернень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього