Вперше у Хмельницькому відбувся чемпіонат міста з регбі серед наймолодших команд
Регбійний сезон серед дітей – відкрито. В місті Хмельницькому відбулись перші змагання з регбі серед наймолодших команд. Дівчата та хлопці віком від 10 до 14 років змагались за право стати переможцями першого міського турніру.Регбійний сезон серед дітей – відкрито. В місті Хмельницькому відбулись перші змагання з регбі серед наймолодших команд. Дівчата та хлопці віком від 10 до 14 років змагались за право стати переможцями першого міського турніру.
Вперше у Хмельницькому відбувся чемпіонат міста з регбі серед наймолодших команд
Дівчата проти хлопців, а хлопці проти дівчат. За перемогу у найстаршій віковій категорії на майданчику розгорнулась справжня війна. Штовханина, перехвати та падіння. І на перший погляд здається, що регбі – чоловічий вид спорту. Думка змінюється, коли грати починають дівчата. Хлопці просто не в змозі встояти проти такої сили. Втім, зізнаються що інколи дівчатам вони піддаються.

Дівчата ж кажуть, що з хлопцями їм грати легше.

Єдиними достойними конкурентками «Буревісниць» на турнірі стали «Спартанки». Обидві команди до змагань підготував тренер з регбі Василь Лазаренко. Його команд тут є 5-ть. Втім, саме на дівчат наставник покладає найбільше сподівань, каже досвіду у них більше ніж у його хлопців.

Приємною несподіванкою стали змагання для організаторів. Зізнаються, що такої зацікавленості з боку спортсменів та хмельничан не очікували.
Не залишились осторонь та допомогли влаштувати змагання і колишні регбісти. На турнірі вони в якості спонсорів.

В результаті в старшій віковій категорії перемогу здобула команда «Буревісник».

Серед наймолодших тріумфувала регбійна команда дитячо-юнацької спортивної школи №1.

А з переможців чемпіонату будуть складені збірні команди, які представлятимуть наше місто на чемпіонаті України серед дітей.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту