Впродовж минулого тижня комунальні підприємства замінили близько 200 ламп зовнішнього освітленняУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 22 до 29 січня.Управління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 22 до 29 січня.

Зокрема, працівники комунального підприємства \”Міськсвітло\” замінили 197 ламп зовнішнього освітлення на вулицях Короленка, Гавришка, Високій, Кирпоноса, Криничній, Щедріна, Чайковського, Кутузова, Винниченка, Папаніна, Черняховського, Щербакова, Червонофлотській, Матросова, Л. Українки, Некрасова, Гончарова, Лезнівській, Молдавській, Нижній Береговій, Лісній, Підгірній, Пересипкіна, Ковпака, Зарічанській, Подільській (у дворах).

Ліквідували обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях Філатова, Козацькій, Кооперативній, Хотовицького, Раскової, Кирпоноса.
У шафах І-710 провели ревізію, замінили 6 запобіжників і 4 котушки.

Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста очистили від снігу та посипали піщаною сумішшю тротуарні доріжки в парку ім. І. Франка, в дендропарку \”Поділля\”, у скверах ім. Т. Шевченка, “Вічний вогонь”, “Ангел Скорботи”, поблизу Меморіалу Слави і пам’ятника \”Героям та жертвам Чорнобиля\”, на привокзальній площі залізничного вокзалу.
Зрізали 18 аварійних дерев на вулицях Шевченка (1 шт.), Курчатова (5 шт.), Проскурівській (1 шт.). У дендропарку “Поділля” зрізали 11 та провели обрізку 18 дерев.

Комунальне підприємство “Парки і сквери м. Хмельницького” виконувало роботи з утримання парків культури і відпочинку ім. М. Чекмана та \”Плоскирів\”.

Міським комунальним підприємством \”Спецкомунтранс\” за звітний період вивезено транспортом підприємства та утилізовано 12979 м3 твердих побутових відходів.
Виловлено на вулицях міста 19 безпритульних тварин.

Спеціалізованим комунальним підприємством \”Хмельницька міська ритуальна служба\” виконувались роботи з поховання, прибиралися від сміття кладовища міста.

Працівники комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг для безпеки дорожнього руху виконали квартальне техобслуговування 21 світлофорного об’єкту, замінили 8 електроламп. Відремонтували 4 контролери типу УК-2 і ДКЛ. Відреставрували і встановили 6 лінз. Виконали ремонт 2 автоматичних перемикачів програм на світлофорний об’єкт. Провели технічне обслуговування 5 дорожніх знаків, демонтували 2 дорожніх знаки. Демонтували пошкоджені та повторно встановили 7 секцій та 6 стійок пішохідної огорожі.
Навантажили та вивезли 20 м3сміття.
Для утримання вулиць у зимовий період вручну очистили від снігу 325000 м2 тротуарів. Вручну посипали протиожеледною сумішшю 260000 м2 тротуарів. Загалом впродовж тижня на дороги та тротуари міста висипано 1233 т протиожеледної суміші.

За матеріалами: http://www.khmelnytsky.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього