Впроваджено новий безкоштовний програмний продукт для платників податківМіністерством доходів і зборів України впроваджено в дослідну експлуатацію доопрацьоване програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до \”Єдиного вікна подання електронної звітності\”».Міністерством доходів і зборів України впроваджено в дослідну експлуатацію доопрацьоване програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до \”Єдиного вікна подання електронної звітності\”».

Дане програмне забезпечення створене для надання можливості формування звітності до Пенсійного Фонду України, Державної служби статистики України та безпосередньо до Міністерства доходів і зборів України, а також для накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів.

Програмне забезпечення розміщене на сайті http://minrd.gov.ua за адресою: Головна> Електронна звітність> Платникам податків про електронну звітність> Програмне забезпечення> Дослідна експлуатація. «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до

Адже, подання звітності в електронному вигляді унеможливлює ручне втручання в процес обробки та прийняття звітності.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього