Всесвітньовідомий письменник презентував свої книги у Кам`янці-ПодільськомуКам’янчани вкотре зустрілися з відомим українським письменником Андрієм Курковим – автором понад двох десятків книг, письменником-сценаристом, за текстами якого знято 18 документальних та художніх фільмів.Всесвітньовідомий письменник презентував свої книги у Кам`янці-ПодільськомуКам’янчани вкотре зустрілися з відомим українським письменником Андрієм Курковим – автором понад двох десятків книг, письменником-сценаристом, за текстами якого знято 18 документальних та художніх фільмів.
Андрій Курков уже не вперше приїжджає до подільського міста, представляючи кам’янчанам свої книги. Цього разу в читальному залі центральної бібліотеки він знайомив читачів з романами «Садівник з Очакова», «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», «Нічний молочник»‚ «Бікфордів світ», «Пікнік на льоду», «Остання любов президента» та іншими.

Гість розповів, як знаходить сюжети для своїх творів, як проходить сам процес написання книг. Нині його романи читають у 65 країнах світу, навіть Китаї, Індії, Кореї, Сінгапурі, Шрі-Ланці. За словами автора, заробляти на життя літературною працею він почав з 1997-го. Але щоб стати письменником знадобилося цілих 18 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього