Всеукраїнський тур «Енергонезалежність — наша спільна справа!» незабаром проляже через Хмельницький
Екологічні активісти та експерти з енергетики знову вирушають в інформаційний тур Україною, щоб закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення.Всеукраїнський тур «Енергонезалежність — наша спільна справа!» незабаром проляже через Хмельницький
Екологічні активісти та експерти з енергетики знову вирушають в інформаційний тур Україною, щоб закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення. Цього року інформаційний тур «Енергонезалежність — наша спільна справа!» приймуть дев’ять міст України: 16.04 – Вінниця, 17- 18.04 – Хмельницький, 19-20.04 – Тернопіль, 21.04 – Житомир, 22.04 – Київ, 25-26.04 – Полтава, 27.04 – Дніпродзержинськ, 28.04 – Кременчук, 29.04 — Черкаси.
«Тарифи ростуть, енергоносії вичерпуються і дорожчають, українці – в розгубленості. Тому екологічні громадські організації України вирушають в тур “Енергозбереження – наша спільна справа”. Під час туру, ми розкажемо як утеплити будинок, створити ОСББ та розвивати сталий екологічний транспорт у своєму місті», — розповідає Ілля Єременко, координатор проектів з енергозбереження в Екоклубі.
17 квітня з 10.00 до 18.00 в місті Хмельницькому на майданчику біля торговельного центру «Дитячий світ» (вулиця Проскурівська) буде проведено інформаційно – просвітницький захід в рамках всеукраїнського інформаційного туру. Організатори та учасники туру запрошують усіх охочих хмельничан відвідати інформаційну виставку, скуштувати кави, яку зварять завдяки сонячній енергії, покрутити педалі велогенератора щоб подивитися відео, на власні очі побачити роботу сонячних панелей. Відвідувачі зможуть дізнатися про енергоефективність та енергозбереження, економію і раціональне споживання ресурсів, стан вугільної, атомної енергетики, сланцевий газ, сталий транспорт, утеплення будинків, відновні джерела енергії, а також про те, як усі ці складові впливають на стан довкілля, і як саме кожний з нас може впливати на ситуацію в Україні. Вони пропагуватимуть енергетичну незалежність України, якої можна досягати на рівні міста, району, підприємства, багатоквартирного будинку і навіть окремого домогосподарства, повідомляє інформаційно-аналітичний ресурс «Українська енергетика».
Зміна ставлення до ресурсів і відповідальне користування зараз вкрай важливі, а для цього українцям необхідно мати уявлення про загальний стан речей, знати і виконувати найпростіші, але дієві поради на кожний день. У кризові часи цей захід буде корисний усім: власникам домогосподарств і мешканцям багатоповерхівок, підприємцям, винахідникам, екологічним активістам, молоді, школярам і просто свідомим громадянам, які хочуть покращити рівень життя і дбають про майбутнє.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього