Встановлено особу пустошника квартир в Кам'янці-Подільському
Як з’ясували правоохоронці, квартирним крадієм виявився 26-річний молодик з Івано-Франківщини. Він неодноразово поставав перед судом за подібні злочини.Встановлено особу пустошника квартир в Кам'янці-Подільському
Як з’ясували правоохоронці, квартирним крадієм виявився 26-річний молодик з Івано-Франківщини. Він неодноразово поставав перед судом за подібні злочини.
— На Поділлі він «спрацював» ще влітку, — розповідає начальник Кам’янець-Подільського МВ УМВС Віталій Козярук. — У липні обікрав дві квартири в багатоповерхівках по вулицях Молодіжній та Васільєва. Там він викрав золоті вироби та гроші, завдавши збитки власниками на 70 тисяч гривень. А наступного місяця «набив кишені» майже на 60 тисяч гривень, привласнивши золото та гроші з чотирьох осель, що по вулицях Данила Галицького, Тімірязєва, Князів Коріатовичів та Хмельницьке шосе.
Молодик підбирав ключі і таким чином проникав до квартир, коли господарів не було вдома.
Стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього