Вступити до поліцейських лав виявили бажання 5457 хмельничанина
У Хмельницькому завершився двотижневий набір до новоствореної патрульної поліції міста.Вступити до поліцейських лав виявили бажання 5457 хмельничанина
У Хмельницькому завершився двотижневий набір до новоствореної патрульної поліції міста, який тривав з 6 по 21 серпня. За цей період бажання вступити до поліцейських лав виявили 5457 громадян, які особисто або онлайн подали відповідні анкети, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Конкуренція складає 22 людини на місце, оскільки в підрозділ, який обслуговуватиме обласний центр, планується набрати лише 250 працівників.
66,4% кандидатів — чоловіки, решта — представниці чарівної статі. З цивільними претендентами на посади поліцейських у відкритому конкурсі мають намір конкурувати і 360 діючих працівників міліції. Примітно, що понад 60% від усіх, хто подав анкети, мають вищу освіту.

Наступний етап відбору, який чекає на кандидатів, — тестування на загальний рівень розвитку. Про дату проведення тестування усіх претендентів інформуватимуть електронним листом або по телефону.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього