Віталій Козярук прокоментував події на кам'янецькому автовокзалі
Начальник Кам’янець-Подільського міського відділу УМВС Віталій Козярук дав роз’яснення стосовно інциденту, шо мав місце вчора ввечері на міському автовокзаліВіталій Козярук прокоментував події на кам'янецькому автовокзалі
Начальник Кам’янець-Подільського міського відділу УМВС Віталій Козярук дав роз’яснення стосовно інциденту, шо мав місце ввечері 7 грудня на міському автовокзалі. Про це ми писали раніше.

Громадське телебачення вирішило дізнатися усі обставини справи, що сталася вчора на міському автовокзалі та з’ясувати чи дійсно працівники правоохоронних органів з’явилися на виклик із запізненням.

“Виклик був зафіксований о 17:57, а вже о 18:06 на місце прибула патрульно-постова служба (варто зауважити, що відомості базуються на зафіксованих даних – ГТП). По прибутті правоохоронці одразу викликали слідчо-оперативну групу, яка з’явилася на виклик через 10 хвилин. З огляду на те, що в автівці СОГ не було місця для того, щоб помістити всіх зловмисників, було викликано додатковий автомобіль, який прибув дещо пізніше”, – повідомив Віталій Вікторович.

Саме про нього згадував диспетчер автовокзалу в своїх коментарях журналістам Громадського телебачення Поділля, що й викликало хвилю обурення серед користувачів соцмереж.

Що стосується пневматичної зброї, то її у молодиків таки вилучили, що зафіксовано в матеріалах справи, які зараз вивчаються. Також очільник міського відділку міліції повідомив про те, що правоохоронці шукають потерпілих, які зникли з місця події для дачі необхідних свідчень.
Таким чином різка реакція на подію працівників вокзалу, які дали дещо некоректні свідчення, додала масла в вогонь, де постраждалими виявились не лише потерпілі молодики, а й працівники міліції, які виконували свою роботу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього