Депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко (партія «За конкретні справи») запропонував обласній владі ознайомитися із досвідом сусідньої Польщі, де, замість закриття шкіл, батьки взялися самостійно фінансувати навчальні заклади.

На черговій сесії обласної ради при розгляді змін до бюджету, у якому знову скорочуються витрати на освітню галузь, що неминуче призведе до скорочення та оптимізації шкіл, особливо сільських, Віталій Олуйко запропонував свій «рецепт» збереження шкіл – утримання їх за кошт батьків.
Віталій Олуйко повідомив, що польський досвід уже перейняли у Вінницькій області. Там, за його словами, батьки створили громадські організації та за власні кошти стали утримувати школи, що врятувало їх від закриття.
Присутній на сесії перший заступник голови обласної адміністрації Василь Процюк пообіцяв доручити департаменту освіти та науки вивчити досвід вінничан, бо «у Польщу їхати за досвідом трохи далеко».
Нагадаємо, ще один депутат з Хмельниччини, але вже Верховної Ради, теж «герегівець» Андрій Шинькович раніше вимагав у Мнінстра освіти і науки та голови Хмельницької облради зупинити закриття шкіл і запровадити п’ятирічний мораторій на будь-які спроби повісити замок на навчальні заклади Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Дозволити торгувати алкоголем вночі вимагає антимонопольщик Олуйко від міськрад Хмельниччини

У боротьбі з продажем алкогольних напоїв у нічний