«Вітамінний» імпорт додав до бюджету Хмельниччини 18 мільйонів гривень
Протягом 11 місяців 2015 року підприємцями Хмельницької області ввезено на терени краю понад дві тисячі тонн закордонних фруктів та овочів на загальну суму майже 52 мільйони гривень.«Вітамінний» імпорт додав до бюджету Хмельниччини 18 мільйонів гривень
Протягом 11 місяців 2015 року підприємцями Хмельницької області ввезено на терени краю понад дві тисячі тонн закордонних фруктів та овочів на загальну суму майже 52 мільйони гривень.
При цьому Хмельницькою митницею ДФС оформлено 141 імпортних «вітамінних» декларацій.
Наразі подоляни найчастіше радують себе свіжими помаранчевими та жовтогарячими фруктами, які прибули на ринки області з Туреччини, Польщі, Греції, Македонії, Іспанії та Болгарії. Найбільше мешканці Хмельниччини у січні-листопаді купували лимони: майже 900 тонн. Також до смаку краянам банани та мандарини, апельсини та ківі, виноград та ананаси, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Залюбки жителі області споживають привезені з-за кордону овочі. Так, за вказаний період підприємці імпортували на обласні ринки помідори, капусту, перець. Постачали зазначені товари в основному Греція, Польща, Македонія. Найбільш імпортованим овочем стали помідори, яких завезено з Греції та Польщі понад 200 тонн.
Щодо експорту, то на міжнародному ринку Хмельниччина також славиться вирощеними на ланах краю овочами та ягодами. Зокрема, іноземці купували картоплю, квасолю, а також вітамінні дари наших лісів – чорницю. Крім того, до закордонних споживачів слідували морожені маслюки, ягоди червоної горобини, ядра грецьких горіхів. Загалом протягом 11 місяців 2015 року експортовано понад 7 тисяч тонн зазначеної продукції на суму майже 170 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього