Вітаємо рятувальників Хмельниччини
Вітаємо рятувальників Хмельниччини з Днем працівника пожежної охорони.Вітаємо рятувальників Хмельниччини
День працівників пожежної охорони — відмінене професійне свято працівників пожежної охорони України, що святкується тепер згідно з указом Президента України у листопаді 2013 року.
Таке рішення прийнято у зв\’язку з вагомим внеском працівників пожежної охорони в боротьбу з вогняною стихією, на захист життя і здоров\’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об\’єднань та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Раніше працівники пожежної охорони відзначали своє професійне свято у День рятівника України 17 вересня разом із співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Тепер «День рятівника» святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, працівники інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.
Незважаючи на те, що працівники пожежної охорони України тепер святкують своє професійне свято у «День рятівника», саме цей день не буде зайвим привідом згадати про героїзм і самовідданість наших пожежників.
По першому сигналу про небезпеку вони негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей.
Пожежникам властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви.
Робітники пожежної охорони в найбільш складних ситуаціях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього