Втрати бюджету від "тіньовиків" сягають 150 мільйонів гривень
За підрахунками провідних аналітиків Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, втрати бюджету від діяльності підприємств, які мінімізують податкові зобов‘язання, становлять близько 150 мільйонів гривень.Втрати бюджету від "тіньовиків" сягають 150 мільйонів гривень
За підрахунками провідних аналітиків Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, втрати бюджету від діяльності підприємств, які мінімізують податкові зобов‘язання, становлять близько 150 мільйонів гривень.
Цілком закономірними кроками фіскальної служби Хмельниччини у реалізації принципу: «Податки повинні платити усі» стало впровадження системного моніторингу підприємств-мінімізаторів податкових зобов‘язань, активна робота над руйнуванням тіньових схем, які вони застосовують, і в рамках правового поля сприяння тому, аби платники цієї категорії збільшували відрахування до бюджету.
Алгоритм даної роботи передбачає комплекс заходів з упередження застосування тіньових схем та поетапне спрямування реальних коштів для поповнення бюджету за рахунок ліквідації умов для формування схемного податкового кредиту, використання фіктивних фірм, які «торгують повітрям».
«Фіскальна служба веде конструктивний діалог з легальним, соціально відповідальним бізнесом, який забезпечує 96 відсотків добровільної сплати податків, що в кінцевому рахунку забезпечує соціально-економічну захищеність громадян. Але у випадках, коли мають місце реальні втрати бюджету через те, що хтось мінімізує сплату податків, ми діятимемо відповідно до напрацьованого алгоритму, який передбачає відмову від такого нецивілізованого способу накопичення прибутків без адекватної сплати податків». – зазначає керівник Головного управління ДФС Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього