Про такі підготовчі заходи до мобілізації країни, яка сьогодні знаходиться у фактичному стані війни, йшла мова на робочій нараді за участі голови обласної ради Івана Гончара

Вулиці Хмельницького та районів охоронятимуть добровольці з гранатометамиСпільно з органами місцевого самоврядування і виконавчими органами державної влади на базі райвійськкоматів до 25 липня поточного року буде сформовано загони громадської оборони.

Основними завданнями загонів оборони, є забезпечення умов для постійного функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, охорона важливих об’єктів і комунікацій, об’єктів регіонального та місцевого значення, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника та підтримка безпеки і правопорядку в містах і районах, організація руху опору партизанських загонів у разі захоплення територій, підтримка правового режиму воєнного стану у разі його введення.

Про такі підготовчі заходи до мобілізації країни, яка сьогодні знаходиться у фактичному стані війни, йшла мова на робочій нараді за участі голови обласної ради Івана Гончара.

Як зазначив обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк, в умовах мобілізації у всіх районах та місті Хмельницький відповідно до рішення керівництва держави рекомендовано сформувати по 5 загонів оборони.
Загони оборони формуватимуться на базі місцевих військових комісаріатів як військові формування за окремим штатом. До складу кожного загону оборони входитимуть 268 чоловік особового складу, із них 13 офіцерів та 10 одиниць техніки. Всього для укомплектування необхідно майже 30 тисяч особового складу і тисячу одиниць техніки.

Особовий склад загонів оборони має бути озброєний автоматично-стрілковою зброєю і гранотометами. З моменту вступу в дію відповідного розпорядження місцеві громадські оборонці призиваються на військову службу з отриманням статусу військовослужбовця. У штаті загону нараховуватиметься 7 чоловік командування і 9 стрілецьких взводів по 29 чоловік у кожному.
Переодягання особового складу у військову форму не планується, для розпізнавання передбачається пов’язка білого кольору з написом чорними літерами «ЗГО», які носитимуться на лівому рукаві.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього