«Вулична поезія» – це проект молодих літераторів. Його головне покликання, популяризувати поезію серед пересічних українців, та надати молодим авторам можливість проявити себе, адже більшість їх, через нерішучість, ховаються у затінку і продовжують писати «в стіл»

«Вулична поезія» - новий проект Хмельницьких  літераторів«Вулична поезія» - новий проект Хмельницьких  літераторів

«Вулична поезія» – це проект молодих літераторів. Його головне покликання, популяризувати поезію серед пересічних українців, та надати молодим авторам можливість проявити себе, адже більшість їх, через нерішучість, ховаються у затінку і продовжують писати «в стіл».

До того ж, нині для українського народу, як ніколи, необхідне сильне слово, яке збадьорить та засвідчить міцність національної свідомості. «Вулична поезія» – це неформальне об’єднання, яке швидко набирає популярності між молодими поетами, знаходить свої осередки в містах України. Це не просто вуличний перфоманс – це ідея, це рух, до якого долучаються усі охочі, де кожен автор знайде своє місце.

Наразі сформовано сім осередків в різних містах: Київ, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Одеса, Жмеринка і Бровари. І всі вони уже готують проведення культурно-просвітницьких заходів «Вулична поезія».

Дебют відбувся 21-го червня в Києві на Хрещатику. Тоді всього за кілька днів на участь зголосилося одинадцять молодих поетів Києва, які познайомилися наживо за 5 хвилин до виступу. Без належної апаратури, але із завзяттям у серцях кожен поет зачитав свої вірші для перехожих, які щохвилини скупчувалися навколо події. На завершення програми організатори оголосили про «вільний мікрофон», до якого долучилися й глядачі.

Згодом один з авторів ідеї «Вуличної поезії», Олександр Шеремета , презентував проект на Хмельницькому молодіжному фестивалі “GreenFest”, а інший автор, Костянтин Козлов , на Арт-майданчику в Жмеринці.

Загалом, кожні читання – це неформальна тусовка поетів, у дружньому колі однодумців. Жодної гострої критики, лише дружні поради; жодного хизування, лише тепла атмосфера.

27 липня відбудеться дебют осередку «Вуличної поезії» в Хмельницькому. До читань будуть залучені як місцеві поети, так і гості з Київщини та Донеччини.

В програмі учасники виконуватимуть патріотичні пісні, декламуватимуть свої вірші та твори класиків Хмельниччини. Також декламуватимуть вірші на підтримку легендарного часопису Національної спілки письменників України «Дзвін», який наразі переживає не найкращу годину, і з якого з якого вийшли на широкий загал Володимир Сосюра, Максим Рильський, Михайло Стельмах, Андрій Малишко, Дмитро Павличко…

Захід відбуватиметься за підтримки ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку». Долучайтеся до молодіжної літературної ініціативи!

Організатори: Олександр Шеремета та Костянтин Козлов запрошують усіх 27 липня з17:00 до 19:30 на майданчик біля кінотеатру ім. Т. Шевченка (вул. Проскурівська)

Контактні телефони: 095-314-03-01; 066-613-67-81

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього