Вулиця Зарванська у Кам'янці-Подільському прагне бути стильною
Тут уже замінено бруківку, встановлено стилізовані вуличні ліхтарі, демонтовано звисаючі електромережі. А в майбутньому планується реставрація фасадівВулиця Зарванська у Кам'янці-Подільському прагне бути стильною
Тут уже замінено бруківку, встановлено стилізовані вуличні ліхтарі, демонтовано звисаючі електромережі. А в майбутньому планується реставрація фасадів.

«У радянські часи вулиця була зіпсована бетонними опорами, а також проводами, які звисали над нею, – говорить директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський. – 2012 року міський голова затвердив проект реконструкції цієї вулиці. Перша черга робіт торкнулась заміни дорожнього покриття від Польського ринку до провулку Гімназійного, під яким стояла вода».
Завдання відвести її поклали на КП «Комунбуд». Із розробкою вуличних ліхтарів з чашами для квітів допоміг кам’янецький коваль Ростислав Пугач. А команда електриків прибрала шість бетонних стовпів електромереж, заховавши останні під карнизами будинків. «У Львові 30% мереж перенесено з опор на будівлі. І нам це вдалося, – каже директор МРЕМу Борис Чорний. – Люди не відчули незручностей, бо виконали всі роботи за один день».
Вулиця Зарванська у Кам'янці-Подільському прагне бути стильною
Реалізація проекту обійшлась у 410 тис. грн. «Ми й надалі готові працювати над стилізацією Зарванської, – переконує міський голова Михайло Сімашкевич. – Зараз розробляємо нові таблички для назви вулиці, які плануємо замінити до кінця листопада. А взагалі хочемо, щоб у Старому місті не було жодної бетонної опори».
Також представники міської влади запевняють: формуючи бюджет на наступний рік, обов’язково закладуть витрати на реставрацію фасадів будинків на Зарванській і ремонтні роботи біля коледжу культури.
Поки що невідомою залишається доля «зрешетованого» універмагу. Ціна, яку виставляє за нього мережа супермаркетів «Фуршет», що викупила об’єкт, – занадто висока. Покупці є, але вони не готові платити вказану суму. Тим більше, що споруда вимагає повного знесення.
У Зарванську впирається провулок Гімназійний. Зараз «комунбудівці» тут теж активно працюють, замінюючи стару бруківку на нову. Передбачається й встановлення стилізованих ліхтарів, яких ця вулиця взагалі ніколи не бачила. Роботи планують завершити до кінця цього місяця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього