Вулицями Хмельницького пройде католицький вертеп
Сьомого січня вулицями Хмельницького пройде католицький вертеп. Він почнеться з молитви за Україну у греко-католицькому храмі, що на вулиці ЗарічанськійВулицями Хмельницького пройде католицький вертеп
Сьомого січня вулицями Хмельницького пройде католицький вертеп. Він почнеться з молитви за Україну у греко-католицькому храмі, що на вулиці Зарічанській. Звідти вертеп пройде вулицями Зарічанською, Свободи та проспектом Миру до костелу Христа Царя Всесвіту, що на Виставці. У вертепі запрошують взяти участь усіх бажаючих. Дітей просять одягнутися ангелочками, дорослих – пастушками.

«Ми маємо показати у ці складні для України часи свою єдність, єдність католиків східного та західного обряду. Тим паче, що греко-католики святкуватимуть Різдво, тож спільний із ними вертеп буде для них нашим подарунком. Таким чином римо-католики привітають своїх братів та сестер у Христі, які дотримуються східного обряду, із цим найбільшим християнським святом», – каже настоятель римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту Анатолій Білоус.

Вертеп закінчиться святковим богослужінням у костелі Христа Царя Всесвіту, яке відслужить єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії.

До речі, це не перший спільний захід римо-католиків та греко-католиків. Минулого року вони спільно із хмельницькими греко-католиками провадили Хресну Дорогу вулицями міста у католицьку Страсну п’ятницю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього