Вулицю Корольова обіцяють у наступному році повністю заасфальтувати
У мікрорайоні Книжківці, що у Хмельницькому, мешканцям вулиці Корольова урвався терпець – цього року прокладатимуть асфальт на сусідніх вулицях, а їхню… знову посунули в черзі!Вулицю Корольова обіцяють у наступному році повністю заасфальтувати
У мікрорайоні Книжківці, що у Хмельницькому, мешканцям вулиці Корольова урвався терпець – цього року прокладатимуть асфальт на сусідніх вулицях, а їхню… знову посунули в черзі!

На усіх мапах міста вулиця Корольова називається дорогою, хоча асфальту тут ніколи і не було. На сучасний шлях люди чекають уже понад 10 років – практично від тоді, як їхнє село приєднали до міста.

Розбитою дорогою, кажуть місцеві мешканці, діти, у тому числі й першокласники, добираються кілька кілометрів до школи.

Найбільше обурило людей те, що у їхньому мікрорайоні дороги таки асфальтують, але не їхню.

«Як так сталося, що на вулицю Збарського, де живуть родичі голови місцевого самоврядування, гроші знайшлися, а на нашу, яку уже давно планували зробити, коштів нема», – обурюються мешканці вулиці Корольова.

За кілька років переписки з місцевою владою місцеві мешканці назбирали цілий стос паперів з порожніми обіцянками.

«Наша вулиця найдовша в Книжківцях, а нас кинули під ноги. Ми пишемо звернення з 2005 року, але чуємо лише обіцянки», – скаржиться жителька вулиці Корольова пані Людмила.

Голова місцевого самоврядування мікрорайону Книжківці Оксана Зіменко демонструє кошторисну документацію: виділили 900 тис. гривень на ремонт лише аварійної частини вул. Короленка та на асфальтування вул. Збарського.

Координатору «Громадського руху «Народний Контроль» Миколі Мельнику заступник міського голови Анатолій Нестерук пообіцяв: у наступному році вул. Короленка обов’язково повністю заасфальтують.

«Народний контроль» простежить, щоб ця обіцянка вкотре не виявилася порожніми словами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього